Home
Club
Historiek
Wie is wie
Inschrijvingen
KHC Leuven Nieuwsbrief
KHC Leuven Kampen
Gedragscode
Info
De Zone
Indoor
Clubkleding
Knip app
Veldverdeling
Barshift
Reservaties
Teams
Programma
Activiteiten
Bistro Friday
Business Club
Soirée Vin Royale
Table of Friends
Hockeyrockers
Sponsors
Sponsors
Steunende partners
Webshop
Wij zoeken...
Flexi-jobber financiële administratie en operations
Teamleden Communicatie & Social Media
Teamleden Clubhouse Events
Barmedewerkers
Contact
Home
Club
+
Historiek
Wie is wie
Inschrijvingen
KHC Leuven Nieuwsbrief
KHC Leuven Kampen
Gedragscode
Info
+
De Zone
Indoor
Clubkleding
Knip app
Veldverdeling
Barshift
Reservaties
Teams
Programma
Activiteiten
+
Bistro Friday
Business Club
Soirée Vin Royale
Table of Friends
Hockeyrockers
Sponsors
+
Sponsors
Steunende partners
Webshop
Wij zoeken...
+
Flexi-jobber financiële administratie en operations
Teamleden Communicatie & Social Media
Teamleden Clubhouse Events
Barmedewerkers
Contact
Programma eerstkomende vier weken
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Info
20 mrt. 20:30
Leuven T-1 - Blue Lions T-1
Blue Lions
21 mrt. 20:00
Leuven D-6 - Victory D-11
Leuven
23 mrt. 08:30
Leuven U14G-3 - Isca U14G-1
Leuven
23 mrt. 09:00
Leuven U12G-2 - Hoegaarden U12G-1
Leuven
23 mrt. 09:00
Leuven U11B-2 - Racing U11B-2
Leuven
23 mrt. 09:30
White Star U11B-2 - Leuven U11B-1
White Star
23 mrt. 10:00
Oree U14G-1 - Leuven U14G-1
Oree
23 mrt. 10:00
Isca U9B-2 - Leuven U9B-1
ISCA
23 mrt. 10:00
Namur U16B-1 - Leuven U16B-1
Namur
23 mrt. 10:00
Rapid U16B-1 - Leuven U16B-2
Rapid
23 mrt. 10:00
Dragons U14B-2 - Leuven U14B-2
Dragons
23 mrt. 10:00
Leuven U16G-1 - Louvain-La-Neuve U16G-1
Leuven
23 mrt. 10:00
Leuven U12B-1 - Louvain-La-Neuve U12B-2
Leuven
23 mrt. 10:00
Leuven U10B-1 - Mechelse U10B-1
Leuven
23 mrt. 11:00
Meetjesland U11G-1 - Leuven U11G-1
Meetjesland
23 mrt. 11:00
Verviers U8B-1 - Leuven U8B-1
Verviers
23 mrt. 11:00
Daring U7G-1 - Leuven U7G-1
Daring
23 mrt. 11:00
Leuven U9G-1 - White Star U9G-1
Leuven
23 mrt. 11:00
Leuven U8B-3 - Blue Lions U8B-3
Leuven
23 mrt. 11:00
Leuven U8B-2 - Stix U8B-1
Leuven
23 mrt. 11:30
Ixelles U16G-1 - Leuven U16G-2
Ixelles
23 mrt. 11:30
Genk U14B-1 - Leuven U14B-3
Genk
23 mrt. 11:30
Stix U16G-3 - Leuven U16G-3
Stix
23 mrt. 11:30
Leuven U14B-1 - Namur U14B-1
Leuven
23 mrt. 12:00
Vrijbroek U12B-1 - Leuven U12B-2
Vrijbroek
23 mrt. 12:00
Ombrage U9G-1 - Leuven U9G-2
Ombrage
23 mrt. 12:00
Leuven U7B-1 - Leuven U7B-2
Leuven
23 mrt. 12:00
Leuven U10G-1 - Braxgata U10G-1
Leuven
23 mrt. 12:00
Leuven U8B-4 - Rasante U8B-2
Leuven
23 mrt. 12:00
Leuven U8G-1 - Verviers U8G-1
Leuven
23 mrt. 12:00
Leuven U8G-2 - Verviers U8G-2
Leuven
23 mrt. 13:00
Brugge U12G-1 - Leuven U12G-1
Brugge
23 mrt. 13:00
Sint-Truiden U10B-1 - Leuven U10B-2
Sint Truiden
23 mrt. 13:00
Leuven U14G-2 - Namur U14G-1
Leuven
23 mrt. 13:15
Hoegaarden U19G-1 - Leuven U19G-3
Hoegaarden
23 mrt. 13:15
Leuven U16G-4 - Stix U16G-4
Leuven
23 mrt. 14:30
Leuven U16B-3 - Verviers U16B-1
Leuven
23 mrt. 14:45
Leuven U16B-4 - Stix U16B-2
Leuven
23 mrt. 15:00
Herakles U19G-1 - Leuven U19G-1
Herakles
23 mrt. 15:00
Pingouin U19B-1 - Leuven U19B-1
Pingouin
23 mrt. 15:00
Victory U19G-5 - Leuven U19G-4
Victory
23 mrt. 16:30
Leuven U19B-2 - Victory U19B-2
Leuven
23 mrt. 16:30
Leuven U19G-2 - Uccle Sport U19G-1
Leuven
23 mrt. 18:00
Leuven D-6 - Dragons D-6
Leuven
23 mrt. 18:00
Leuven U19B-3 - Blue Lions U19B-1
Leuven
24 mrt. 10:00
Leuven M-1 - LARA M-1
Leuven
24 mrt. 10:00
Leuven H-6 - Beerschot H-5
Leuven
24 mrt. 11:30
Dragons H-6 - Leuven H-7
Dragons
24 mrt. 12:00
Victory D-2 - Leuven D-2
Victory
24 mrt. 12:00
Leuven D-1 - Racing D-1
Leuven
24 mrt. 12:00
Leuven D-4 - Gantoise D-3
Leuven
24 mrt. 13:30
Leuven H-5 - Gantoise H-5
Leuven
24 mrt. 15:00
Leuven H-1 - Amicale Anderlecht H-1
Leuven
24 mrt. 15:00
Leuven H-3 - Braxgata H-4
Leuven
24 mrt. 16:30
Leuven D-5 - Hoegaarden D-2
Leuven
24 mrt. 17:00
Leuven H-2 - Rasante H-2
Leuven
24 mrt. 18:30
Indiana D-2 - Leuven D-3
Indiana
25 mrt. 20:30
Mol G-1 - Leuven G-1
Mol
25 mrt. 20:30
Merode G-4 - Leuven G-3
Merode
25 mrt. 20:30
Leuven G-2 - Isca G-3
Leuven
6 apr. 10:00
Leuven U14G-1 - Victory U14G-1
Leuven
6 apr. 11:00
Verviers U8B-2 - Leuven U8B-3
Verviers
6 apr. 11:30
Waterloo Ducks U16G-1 - Leuven U16G-1
Waterloo Ducks
6 apr. 11:30
Mechelse U14G-2 - Leuven U14G-2
Mechelse site KMTHC
6 apr. 11:30
Leuven U16B-1 - Wellington U16B-1
Leuven
6 apr. 13:00
Daring U19B-1 - Leuven U19B-1
Daring
6 apr. 15:00
Wellington U19G-1 - Leuven U19G-1
Wellington
6 apr. 15:00
Leuven U19G-2 - Keerbergen U19G-1
Leuven
7 apr. 11:30
Zaid M-1 - Leuven M-1
Wellington
7 apr. 12:00
Antwerp D-1 - Leuven D-1
Antwerp
7 apr. 12:00
Leuven D-2 - Dragons D-2
Leuven
7 apr. 15:00
Antwerp H-1 - Leuven H-1
Antwerp
13 apr. 09:30
Roeselare U16G-1 - Leuven U16G-2
Roeselare
13 apr. 09:30
Mol U14G-1 - Leuven U14G-2
Mol
13 apr. 10:00
LARA U16G-1 - Leuven U16G-1
Lara
13 apr. 10:00
Gantoise U14G-1 - Leuven U14G-1
Gantoise
13 apr. 10:00
Leuven U14B-1 - Racing U14B-1
Leuven
13 apr. 10:00
Leuven U11B-2 - Blue Lions U11B-2
Leuven
13 apr. 10:00
Leuven U10G-1 - Oree U10G-1
Leuven
13 apr. 11:00
Ombrage U11B-1 - Leuven U11B-1
Ombrage
13 apr. 11:00
Embourg U9G-1 - Leuven U9G-2
Embourg
13 apr. 11:00
Leuven U12B-1 - White Star U12B-1
Leuven
13 apr. 11:00
Leuven U9G-1 - Racing U9G-1
Leuven
13 apr. 11:30
Hoegaarden U16B-1 - Leuven U16B-3
Hoegaarden
13 apr. 11:30
Leuven U16B-1 - Uccle Sport U16B-2
Leuven
13 apr. 12:00
Leuven U12G-1 - Victory U12G-1
Leuven
13 apr. 13:00
Leuven U14B-2 - Rapid U14B-1
Leuven
13 apr. 13:15
Leuven U14G-3 - White Star U14G-2
Leuven
13 apr. 14:45
Leuven U16B-2 - Dragons U16B-2
Leuven
13 apr. 15:00
Black Bears D-1 - Leuven D-5
Beringen
13 apr. 15:00
Dragons U19G-1 - Leuven U19G-1
Dragons
13 apr. 15:00
Oree U19B-1 - Leuven U19B-1
Oree
13 apr. 15:00
Leuven U19G-2 - Daring U19G-1
Leuven
13 apr. 16:30
Gantoise D-2 - Leuven D-2
Gantoise
13 apr. 16:30
Leuven D-6 - Victory D-9
Leuven
13 apr. 17:00
Uccle Sport U19B-2 - Leuven U19B-2
Uccle
14 apr. 10:00
Leuven M-1 - Victory M-1
Leuven
14 apr. 11:30
Brugge H-2 - Leuven H-7
Brugge
14 apr. 11:30
Leuven H-6 - Dragons H-6
Leuven
14 apr. 12:00
Gantoise D-3 - Leuven D-3
Gantoise - 10
14 apr. 12:00
Leuven D-1 - Leopold D-1
Leuven
14 apr. 13:15
Leuven D-4 - Rasante D-2
Leuven
14 apr. 15:00
Leuven H-3 - Leuven H-4
Leuven
14 apr. 15:00
Leuven H-1 - Namur H-1
Leuven
14 apr. 16:30
Saint-Georges H-2 - Leuven H-5
Saint-Georges
14 apr. 17:00
Leuven H-2 - Leopold H-2
Leuven
15 apr. 20:30
Victory L-2 - Leuven L-2
Victory
15 apr. 20:30
Isca L-3 - Leuven L-3
ISCA
15 apr. 20:30
Leuven L-1 - Knokke L-1
Leuven
15 apr. 20:30
Leuven JL-1 - Isca JL-1
Leuven