• Programma eerstkomende vier weken

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    20 apr. 08:30Leuven U11B-1 - Blue Lions U11B-1Leuven
    20 apr. 09:30Leuven U12B-2 - Stix U12B-1Leuven
    20 apr. 09:30LARA U12B-2 - Leuven U12B-1Lara
    20 apr. 09:30Ixelles U11B-1 - Leuven U11B-2Ixelles
    20 apr. 10:00Leuven U16G-1 - Antwerp U16G-1Leuven
    20 apr. 10:00Stix U10B-2 - Leuven U10B-2Stix
    20 apr. 10:00Hoegaarden U16G-2 - Leuven U16G-4Hoegaarden
    20 apr. 10:30Leuven U11G-1 - Beerschot U11G-1Leuven
    20 apr. 10:30Leuven U9B-1 - Blue Lions U9B-2Leuven
    20 apr. 10:30Leuven U8G-1 - Stix U8G-1Leuven
    20 apr. 10:30Leuven U7G-1 - Blue Lions U7G-1Leuven
    20 apr. 10:30Blue Lions U8B-2 - Leuven U8B-4Blue Lions
    20 apr. 11:00Stix U7B-1 - Leuven U7B-1Stix
    20 apr. 11:15Black Bears D-1 - Leuven D-5Beringen
    20 apr. 11:30Leuven U14G-1 - Braxgata U14G-1Leuven
    20 apr. 11:30Leuven U12G-2 - Maasmechelen U12G-1Leuven
    20 apr. 11:30Leuven U9G-2 - Isca U9G-1Leuven
    20 apr. 11:30Leuven U8B-1 - Leuven U8B-2Leuven
    20 apr. 11:30Leuven U7B-2 - Hoegaarden U7B-2Leuven
    20 apr. 11:30Gantoise U14B-1 - Leuven U14B-1Gantoise
    20 apr. 11:30Rasante U9G-1 - Leuven U9G-1Rasante
    20 apr. 11:30Beerschot U16B-1 - Leuven U16B-2Beerschot
    20 apr. 11:30Hoegaarden U14G-1 - Leuven U14G-3Hoegaarden
    20 apr. 12:00Gantoise U12G-1 - Leuven U12G-1Gantoise
    20 apr. 12:00Victory U8G-4 - Leuven U8G-2Victory
    20 apr. 12:45Leuven U16G-2 - Taxandria U16G-1Leuven
    20 apr. 13:00Leuven U14G-2 - LARA U14G-1Leuven
    20 apr. 13:00Hoegaarden U8B-2 - Leuven U8B-3Hoegaarden
    20 apr. 13:00Racing U16B-2 - Leuven U16B-1Racing
    20 apr. 13:00Waterloo Ducks U14B-3 - Leuven U14B-2Waterloo Ducks
    20 apr. 13:15Blue Lions U16B-1 - Leuven U16B-4Blue Lions
    20 apr. 13:30Dragons U10G-1 - Leuven U10G-1Dragons
    20 apr. 14:15Leuven U14B-3 - Blue Lions U14B-2Leuven
    20 apr. 15:00Leuven U19G-1 - Gantoise U19G-1Leuven
    20 apr. 15:00Oree U19G-1 - Leuven U19G-2Oree
    20 apr. 15:45Leuven U16B-3 - Sint-Truiden U16B-1Leuven
    20 apr. 16:30Leuven U19B-1 - Dragons U19B-2Leuven
    20 apr. 16:30Isca U19G-1 - Leuven U19G-3ISCA
    20 apr. 16:30Stix U19B-1 - Leuven U19B-3Stix
    20 apr. 17:30Leuven U19B-2 - Waterloo Ducks U19B-2Leuven
    20 apr. 18:00Stix U19G-2 - Leuven U19G-4Stix
    21 apr. 09:30Leuven H-6 - Victory H-5Leuven
    21 apr. 10:00Leuven H-7 - Beerschot H-4Leuven
    21 apr. 10:00Hoeg/Ande M-1 - Leuven M-1Hoegaarden
    21 apr. 12:00Leuven D-2 - Braxgata D-2Leuven
    21 apr. 12:00Leuven D-3 - Rasante D-2Leuven
    21 apr. 12:00Pingouin D-1 - Leuven D-1Pingouin
    21 apr. 12:00Keerbergen D-3 - Leuven D-6Keerbergen
    21 apr. 13:30Leuven D-5 - Genk D-1Leuven
    21 apr. 13:30Oree D-2 - Leuven D-4Parc de la Woluwe
    21 apr. 15:00Leuven H-4 - Beerschot H-3Leuven
    21 apr. 15:00Leuven H-5 - Gantoise H-4Leuven
    21 apr. 15:00Pingouin H-1 - Leuven H-1Pingouin
    21 apr. 17:00Daring H-2 - Leuven H-2Daring
    21 apr. 17:00Beerschot H-2 - Leuven H-3Beerschot
    22 apr. 20:30Leuven G-2 - Mol G-1Leuven
    22 apr. 20:30Leuven G-3 - Blue Lions G-2Leuven
    22 apr. 20:30Merode G-2 - Leuven G-1Merode
    26 apr. 20:00Dragons H-6 - Leuven H-7Dragons
    27 apr. 08:30Leuven U14G-3 - Hoegaarden U14G-1Leuven
    27 apr. 09:30Leuven U12B-1 - LARA U12B-2Leuven
    27 apr. 09:30Leuven U11B-2 - Ixelles U11B-1Leuven
    27 apr. 10:00Leuven U14B-1 - Gantoise U14B-1Leuven
    27 apr. 10:00Antwerp U16G-1 - Leuven U16G-1Antwerp
    27 apr. 10:00Braxgata U14G-1 - Leuven U14G-1Braxgata
    27 apr. 10:00Stix U12B-1 - Leuven U12B-2Stix
    27 apr. 10:00Maasmechelen U12G-1 - Leuven U12G-2Maasmechelen
    27 apr. 10:00Blue Lions U11B-1 - Leuven U11B-1Blue Lions Diependal
    27 apr. 10:00Wolvendael U10B-1 - Leuven U10B-1B-Sport
    27 apr. 10:00Blue Lions U9B-2 - Leuven U9B-1Blue Lions Diependal
    27 apr. 10:00Verviers U8G-2 - Leuven U8G-2Verviers
    27 apr. 10:30Leuven U12G-1 - Gantoise U12G-1Leuven
    27 apr. 10:30Leuven U9G-1 - Rasante U9G-1Leuven
    27 apr. 10:30Leuven U8B-1 - Stix U8B-1Leuven
    27 apr. 10:30Leuven U8B-4 - Hoegaarden U8B-1Leuven
    27 apr. 11:00Isca U9G-1 - Leuven U9G-2ISCA
    27 apr. 11:00Blue Lions U8B-1 - Leuven U8B-2Blue Lions
    27 apr. 11:30Leuven U10B-2 - Stix U10B-2Leuven
    27 apr. 11:30Leuven U8G-1 - Daring U8G-1Leuven
    27 apr. 11:30Leuven U7B-2 - Leuven U7B-1Leuven
    27 apr. 11:30Leuven U7G-1 - Louvain-La-Neuve U7G-1Leuven
    27 apr. 11:30Leuven U14B-2 - Waterloo Ducks U14B-3Leuven
    27 apr. 11:30LARA U14G-1 - Leuven U14G-2Lara
    27 apr. 12:00Beerschot U11G-1 - Leuven U11G-1Beerschot
    27 apr. 12:15Taxandria U16G-1 - Leuven U16G-2Taxandria
    27 apr. 12:30Leuven U10G-1 - Dragons U10G-1Leuven
    27 apr. 13:00Leuven U16B-1 - Racing U16B-2Leuven
    27 apr. 13:45Leuven U16B-2 - Beerschot U16B-1Leuven
    27 apr. 13:45Blue Lions U14B-2 - Leuven U14B-3Blue Lions
    27 apr. 14:30Leuven U16B-4 - Blue Lions U16B-1Leuven
    27 apr. 15:00Gantoise U19G-1 - Leuven U19G-1Gantoise
    27 apr. 15:00Sint-Truiden U16B-1 - Leuven U16B-3Sint Truiden
    27 apr. 15:00Waterloo Ducks U19B-2 - Leuven U19B-2Waterloo Ducks
    27 apr. 15:15Leuven U16G-4 - Hoegaarden U16G-2Leuven
    27 apr. 16:30Leuven U19G-2 - Oree U19G-1Leuven
    27 apr. 16:30Pingouin D-2 - Leuven D-2Pingouin
    27 apr. 16:30Dragons U19B-2 - Leuven U19B-1Dragons
    27 apr. 17:00Leuven U19G-3 - Isca U19G-1Leuven
    27 apr. 18:00Leuven U19B-3 - Stix U19B-1Leuven
    27 apr. 18:30Leuven U19G-4 - Stix U19G-2Leuven
    28 apr. 10:00Leuven M-1 - Antwerp M-1Leuven
    28 apr. 10:00Leuven U8G-1 - Verviers U8G-1Leuven
    28 apr. 11:30Gantoise H-6 - Leuven H-7Gantoise - 10
    28 apr. 11:30Brugge H-2 - Leuven H-6Brugge
    28 apr. 12:00Leuven D-1 - Gantoise D-1Leuven
    28 apr. 13:30Merode D-1 - Leuven D-5Vrijbroek
    28 apr. 15:00Leuven H-1 - Beerschot H-1Leuven
    28 apr. 15:00Leuven H-3 - Constantia H-1Leuven
    28 apr. 15:00Antwerp H-3 - Leuven H-5Antwerp
    28 apr. 16:30Hoegaarden D-2 - Leuven D-6Hoegaarden
    28 apr. 17:00Leuven D-3 - Leuven D-4Leuven
    28 apr. 17:00Leuven H-2 - Braxgata H-3Leuven
    28 apr. 18:00Hermes H-2 - Leuven H-4Hermes
    29 apr. 20:30Leuven L-2 - Blue Lions L-1Leuven
    29 apr. 20:30Leuven L-3 - Blue Lions L-2Leuven
    29 apr. 20:30Herakles L-1 - Leuven L-1Herakles
    29 apr. 20:30White Star JL-1 - Leuven JL-1White Star
    1 mei. 10:00Leuven H-6 - Beerschot H-4Leuven
    1 mei. 10:00Leuven U19G-2 - Keerbergen U19G-1Leuven
    1 mei. 12:00Leuven U16G-3 - Genk U16G-1Leuven
    1 mei. 12:00Leuven U14G-1 - Victory U14G-1Leuven
    1 mei. 14:00Leuven D-2 - Wellington D-2Leuven
    1 mei. 15:00Indiana H-1 - Leuven H-1Indiana
    4 mei. 10:00Leuven U10B-2 - Blue Lions U10B-2Leuven
    4 mei. 10:00Leuven U8B-2 - Blue Lions U8B-1Leuven
    4 mei. 10:00Leuven U8B-3 - Blue Lions U8B-4Leuven
    4 mei. 10:00Leuven U7B-1 - Hoegaarden U7B-2Leuven
    4 mei. 10:00Leuven U16G-4 - Maasmechelen U16G-1Leuven
    4 mei. 10:00Blue Lions U12B-1 - Leuven U12B-2Blue Lions
    4 mei. 10:00Sint-Truiden U9B-1 - Leuven U9B-1Sint Truiden
    4 mei. 10:00Isca U8G-1 - Leuven U8G-1ISCA
    4 mei. 10:00Stix U7G-1 - Leuven U7G-1Stix
    4 mei. 11:00Leuven U10B-1 - Wolvendael U10B-1Leuven
    4 mei. 11:00Merode U12G-1 - Leuven U12G-2Merode
    4 mei. 11:00Victory U11G-2 - Leuven U11G-1Victory
    4 mei. 11:00Hoegaarden U8B-1 - Leuven U8B-4Hoegaarden
    4 mei. 11:00Merode U8B-1 - Leuven U8B-1Merode
    4 mei. 11:00Blue Lions U8G-1 - Leuven U8G-2Blue Lions
    4 mei. 11:30Leuven U16B-4 - Merode U16B-1Leuven
    4 mei. 12:00Vrijbroek U7B-1 - Leuven U7B-2Vrijbroek
    4 mei. 13:00Isca U16G-1 - Leuven U16G-3ISCA
    4 mei. 13:30Leuven U19G-3 - Maasmechelen U19G-1Leuven
    4 mei. 15:00Waterloo Ducks D-2 - Leuven D-2Waterloo Ducks
    4 mei. 15:00Mechelse D-3 - Leuven D-4Mechelse site KMTHC
    5 mei. 10:00Mechelse H-3 - Leuven H-7Mechelse site KMTHC
    5 mei. 11:30Gantoise H-6 - Leuven H-6Gantoise - 10
    5 mei. 12:00Leuven D-3 - Rapid D-2Leuven
    5 mei. 13:00Leuven H-3 - Herakles H-3Leuven
    5 mei. 13:15Victory D-9 - Leuven D-5Victory
    5 mei. 15:00Leuven H-2 - Mechelse H-2Leuven
    5 mei. 15:00Leuven H-5 - Saint-Georges H-2Leuven
    5 mei. 15:00Braxgata H-4 - Leuven H-4Braxgata
    5 mei. 16:30Victory D-11 - Leuven D-6Victory
    6 mei. 20:30Leuven G-1 - Keerbergen G-1Leuven
    6 mei. 20:30Isca G-2 - Leuven G-2ISCA
    6 mei. 20:30Merode G-3 - Leuven G-3Merode
    9 mei. 10:00Leuven U16G-1 - Racing U16G-1Leuven
    9 mei. 10:00Leuven U16B-3 - Hannut U16B-1Leuven
    9 mei. 10:00Mechelse U14G-1 - Leuven U14G-1Mechelse site KMTHC
    9 mei. 10:00Ombrage U14B-1 - Leuven U14B-2Ombrage
    9 mei. 11:30Leuven U14B-1 - Uccle Sport U14B-1Leuven
    9 mei. 11:30Leuven U14B-3 - Isca U14B-2Leuven
    9 mei. 11:30Rasante U16B-1 - Leuven U16B-1Rasante
    9 mei. 11:30Ombrage U16G-1 - Leuven U16G-2Ombrage
    9 mei. 11:30Blue Lions U14G-1 - Leuven U14G-3Blue Lions
    9 mei. 13:00Leuven U16B-4 - Genk U16B-1Leuven
    9 mei. 13:00Herakles U16B-2 - Leuven U16B-2Herakles
    9 mei. 13:15Isca U19B-1 - Leuven U19B-3ISCA
    9 mei. 15:00Leuven U19G-1 - Waterloo Ducks U19G-1Leuven
    9 mei. 15:00Leuven U19B-2 - Baudouin U19B-1Leuven
    9 mei. 15:00Victory U19G-1 - Leuven U19G-2Victory
    9 mei. 16:30Leuven U19B-1 - Victory U19B-1Leuven
    9 mei. 16:30Keerbergen U19G-2 - Leuven U19G-3Keerbergen
    9 mei. 16:30Braxgata U19G-3 - Leuven U19G-4Braxgata
    11 mei. 10:00Leuven U14G-1 - Oree U14G-1Leuven
    11 mei. 10:00Leuven U16G-2 - Ixelles U16G-1Leuven
    11 mei. 10:00Louvain-La-Neuve U16G-1 - Leuven U16G-1Louvain La Neuve
    11 mei. 10:00Namur U14B-1 - Leuven U14B-1Namur
    11 mei. 10:00Isca U14G-1 - Leuven U14G-3ISCA
    11 mei. 10:00Verviers U16B-1 - Leuven U16B-3Verviers
    11 mei. 11:30Leuven U16B-1 - Namur U16B-1Leuven
    11 mei. 11:30Leuven U16B-2 - Rapid U16B-1Leuven
    11 mei. 11:30Namur U14G-1 - Leuven U14G-2Namur
    11 mei. 13:00Leuven U14B-2 - Dragons U14B-2Leuven
    11 mei. 13:00Leuven U14B-3 - Genk U14B-1Leuven
    11 mei. 13:00Stix U16B-2 - Leuven U16B-4Stix
    11 mei. 13:15Mechelse D-3 - Leuven D-3Mechelse site KMTHC
    11 mei. 14:30Leuven U16G-3 - Stix U16G-3Leuven
    11 mei. 14:30Stix U16G-4 - Leuven U16G-4Stix
    11 mei. 15:00Leuven U19G-1 - Herakles U19G-1Leuven
    11 mei. 15:00Blue Lions U19B-1 - Leuven U19B-3Blue Lions
    11 mei. 16:30Leuven U19B-1 - Pingouin U19B-1Leuven
    11 mei. 16:30Leuven U19G-3 - Hoegaarden U19G-1Leuven
    11 mei. 16:30Victory U19B-2 - Leuven U19B-2Victory
    11 mei. 16:30Uccle Sport U19G-1 - Leuven U19G-2Uccle
    11 mei. 18:00Leuven D-6 - Black Bears D-1Leuven
    11 mei. 18:00Leuven U19G-4 - Victory U19G-5Leuven
    12 mei. 10:00Leuven H-7 - Dragons H-5Leuven
    12 mei. 11:30Oree M-2 - Leuven M-1Oree
    12 mei. 12:00Leuven D-4 - Parc D-2Leuven
    12 mei. 12:00Leuven D-5 - Dragons D-6Leuven
    12 mei. 15:00Leuven H-4 - Keerbergen H-1Leuven
    12 mei. 15:00Leuven H-5 - Victory H-3Leuven
    12 mei. 15:00Indiana H-2 - Leuven H-2Indiana
    13 mei. 20:30Leuven L-1 - Blue Lions L-1Leuven
    13 mei. 20:30Leuven JL-1 - Ombrage JL-1Leuven
    13 mei. 20:30Antwerp L-1 - Leuven L-2Antwerp