• Welkom bij KHC Leuven

    Een club die groeit, een club die bloeit! Een club met ambities die met een sportief hart investeert in haar jeugd van recreant tot tophockey...

    De club is aangesloten bij de Koninklijke Belgische Hockeybond en telt ruim 1000 leden. KHC Leuven speelt zowel bij Heren als bij Dames op het hoogste niveau. De club heeft ook andere seniorenteams en ploegen in alle jeugdcategorieรซn van U7 tot U19. Ben je zelf ook geรฏnteresseerd om hockey te spelen? Meer info vind je bij inschrijvingen.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    29 jan.Leuven U9B-1 - Oree U9B-13 - 2
    29 jan.Mechelse U9B-1 - Leuven U9B-22 - 0
    29 jan.Stix U16G-1 - Leuven U16G-26 - 1
    29 jan.Leuven U16G-2 - Verviers U16G-15 - 2
    28 jan.Leuven U14B-2 - Mechelse U14B-12 - 3
    28 jan.Leuven U19B-1 - Antwerp U19B-14 - 3
    28 jan.Rasante U16B-1 - Leuven U16B-22 - 2
    28 jan.Dragons U14B-3 - Leuven U14B-21 - 3
    28 jan.Leuven U19B-2 - Beerschot U19B-12 - 6
    28 jan.Leuven U14B-1 - Indiana U14B-213 - 3
    28 jan.Leuven U16B-2 - Stix U16B-11 - 6
    28 jan.Indiana U19B-1 - Leuven U19B-13 - 4
    28 jan.Leuven U12G-1 - Dragons U12G-29 - 3
    28 jan.White Star U16B-1 - Leuven U16B-14 - 6
    28 jan.Brugge U14B-1 - Leuven U14B-11 - 12
    28 jan.Leuven U10G-1 - Stix U10G-14 - 9
    28 jan.Wellington U16B-3 - Leuven U16B-30 - 2
    28 jan.Isca U19B-1 - Leuven U19B-23 - 4
    28 jan.Mol U14B-2 - Leuven U14B-52 - 5
    28 jan.Leuven U16B-3 - Waterloo Ducks U16B-51 - 8
    28 jan.Leuven U16B-1 - Herakles U16B-14 - 1
    28 jan.Leuven U14B-4 - Mol U14B-27 - 3
    28 jan.Herakles U12G-1 - Leuven U12G-15 - 3
    28 jan.Gantoise U10G-1 - Leuven U10G-15 - 3
    28 jan.Leuven U14B-5 - Keerbergen U14B-23 - 3
    28 jan.Old Club U14B-3 - Leuven U14B-35 - 3
    28 jan.Keerbergen U14B-2 - Leuven U14B-44 - 0
    28 jan.Leuven U14B-3 - Old Club U14B-25 - 7
    25 jan.Hannut L-1 - Leuven L-43 - 0
    25 jan.Leuven L-3 - Hannut L-14 - 3
    25 jan.Leuven L-1 - Rix L-13 - 0
    25 jan.Leuven L-4 - Jaguar L-11 - 2
    25 jan.Jaguar L-1 - Leuven L-30 - 4
    25 jan.Huy L-1 - Leuven L-10 - 13
    25 jan.Louvain-La-Neuve L-3 - Leuven L-24 - 2
    25 jan.Leuven L-2 - Louvain-La-Neuve L-11 - 8
    24 jan.White Star H-3 - Leuven H-17 - 2
    24 jan.Leuven H-1 - Ombrage H-32 - 5
    22 jan.Leuven U16G-5 - Merode U16G-13 - 4
    22 jan.Leuven U16G-2 - Old Club U16G-12 - 5
    22 jan.Rapid U19G-1 - Leuven U19G-11 - 1
    22 jan.Keerbergen U12B-1 - Leuven U12B-20 - 3
    22 jan.Indiana U16G-1 - Leuven U16G-12 - 5
    22 jan.Leuven U19G-2 - Louvain-La-Neuve U19G-10 - 2
    22 jan.Leuven U14G-2 - Stix U14G-26 - 2
    22 jan.Leuven U14G-4 - Keerbergen U14G-26 - 3
    22 jan.Braxgata U16G-2 - Leuven U16G-57 - 1
    22 jan.Leuven U19G-1 - Herakles U19G-11 - 0
    22 jan.Leuven U12B-2 - Dragons U12B-23 - 5
    22 jan.Leuven U16G-1 - Gantoise U16G-16 - 0
    22 jan.Herakles U14G-5 - Leuven U14G-42 - 2
    22 jan.Leuven U11B-2 - Oree U11B-43 - 0
    22 jan.Hoegaarden U19G-1 - Leuven U19G-21 - 2
    22 jan.Blue Lions U14G-1 - Leuven U14G-20 - 4
    22 jan.Keerbergen U14G-2 - Leuven U14G-32 - 5
    22 jan.Oree U14G-1 - Leuven U14G-12 - 3
    22 jan.Leuven U14G-3 - Herakles U14G-53 - 0
    22 jan.Leuven U14G-1 - Waterloo Ducks U14G-11 - 7
    22 jan.Baudouin U9B-1 - Leuven U9B-25 - 2
    22 jan.Victory U11B-2 - Leuven U11B-22 - 0
    22 jan.Leuven U11B-1 - Gantoise U11B-11 - 9
    22 jan.Gantoise U12B-1 - Leuven U12B-13 - 2
    22 jan.White Star U9B-1 - Leuven U9B-13 - 1
    22 jan.Leuven U12B-1 - Beerschot U12B-19 - 1
    22 jan.Leuven U9B-2 - Isca U9B-10 - 3
    22 jan.Beerschot U11B-1 - Leuven U11B-16 - 2
    22 jan.Leuven U9B-1 - Leopold U9B-11 - 7
    22 jan.Indiana U12B-2 - Leuven U12B-30 - 10
    22 jan.Leuven U16G-4 - Wellington U16G-32 - 3
    22 jan.Wellington U16G-3 - Leuven U16G-33 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    29 jan. 09:30Leuven U10B-1 - Mol U10B-1Braxgata - Indoor
    29 jan. 09:30Leuven U9B-1 - Oree U9B-1Oree - Indoor Club House
    29 jan. 09:30Rapid U16G-2 - Leuven U16G-5De Jasmijn
    29 jan. 09:30Mechelse U9B-1 - Leuven U9B-2UCLL
    29 jan. 09:30Stix U16G-1 - Leuven U16G-2Old Club Liรจge - Indoor
    29 jan. 10:30Leuven U14G-3 - Stix U14G-3Kindsheid Jesu
    29 jan. 10:30Leuven U12B-2 - Victory U12B-1Kattenbroek
    29 jan. 11:30Leuven U16G-5 - Isca U16G-1De Jasmijn
    29 jan. 11:30Leuven U9B-2 - Rapid U9B-1UCLL
    29 jan. 11:30Stix U14G-4 - Leuven U14G-3Kindsheid Jesu
    29 jan. 11:30Braxgata U12B-3 - Leuven U12B-2Kattenbroek
    29 jan. 11:30Stix U10B-1 - Leuven U10B-1Braxgata - Indoor
    29 jan. 11:30Wellington U9B-1 - Leuven U9B-1Oree - Indoor Club House
    29 jan. 12:00Hermes U10B-1 - Leuven U10B-2Tilroda
    29 jan. 12:30Leuven U12B-3 - Dender U12B-1UCLL
    29 jan. 12:30Leuven U16G-3 - Amicale Anderlecht U16G-1Diependal
    29 jan. 12:30Keerbergen U14G-1 - Leuven U14G-2Kattenbroek
    29 jan. 12:30Stix U14G-3 - Leuven U14G-4Kindsheid Jesu
    29 jan. 13:30Leuven U14G-4 - Stix U14G-4Kindsheid Jesu
    29 jan. 13:30Leuven U16G-1 - Wellington U16G-1Oree - Indoor Club House
    29 jan. 13:30Roeselare U12B-2 - Leuven U12B-3UCLL
    29 jan. 13:30Blue Lions U16G-1 - Leuven U16G-3Diependal
    29 jan. 14:00Leuven U10B-2 - Indiana U10B-2Tilroda
    29 jan. 14:30Leuven U14G-2 - Taxandria U14G-1Kattenbroek
    29 jan. 14:30Leuven U12B-1 - Indiana U12B-1GUSB
    29 jan. 14:30Amicale Anderlecht U16G-1 - Leuven U16G-4Diependal
    29 jan. 15:00Leuven U19G-1 - Leopold U19G-1Ter Linde
    29 jan. 15:30Leuven U16G-4 - Blue Lions U16G-1Diependal
    29 jan. 15:30Leuven U14G-1 - Dragons U14G-1Sporthal Hoeilaart
    29 jan. 15:30Herakles U16G-1 - Leuven U16G-1Oree - Indoor Club House
    29 jan. 15:50Dragons U19G-2 - Leuven U19G-2Waterloo Ducks - Indoor
    29 jan. 16:30Braxgata U12B-1 - Leuven U12B-1GUSB
    29 jan. 16:30Victory U14G-1 - Leuven U14G-1Sporthal Hoeilaart
    29 jan. 17:00Wellington U19G-1 - Leuven U19G-1Ter Linde
    29 jan. 17:40Leuven U19G-2 - Blue Lions U19G-1Waterloo Ducks - Indoor
    31 jan. 20:20Leuven H-1 - Pingouin H-4Pingouin - Indoor
    31 jan. 20:55Pingouin H-6 - Leuven H-1Pingouin - Indoor
    1 feb. 19:50Leuven L-2 - LARA L-1Oree - Indoor Club House
    1 feb. 20:20Ombrage L-1 - Leuven L-1Pingouin - Indoor
    1 feb. 20:20White Star L-2 - Leuven L-3White Star - Indoor
    1 feb. 20:25Oree L-1 - Leuven L-2Oree - Indoor Club House
    1 feb. 20:55Leuven L-4 - White Star L-2White Star - Indoor
    1 feb. 21:30Leuven L-1 - Pingouin L-1Pingouin - Indoor
    1 feb. 21:30Leuven L-3 - White Star L-3White Star - Indoor
    1 feb. 22:05White Star L-3 - Leuven L-4White Star - Indoor
    4 feb. 10:00Leuven U16B-3 - Merode U16B-1Den Willecom
    4 feb. 11:00Leuven U9G-1 - Beerschot U9G-1De Nayer KUL
    4 feb. 11:30Leuven U16B-1 - Wellington U16B-1Wellington - Indoor
    4 feb. 12:00Blue Lions U16B-1 - Leuven U16B-3Den Willecom
    4 feb. 12:00Mechelse U9G-1 - Leuven U9G-1De Nayer KUL
    4 feb. 12:30Hermes U14B-1 - Leuven U14B-1GUSB
    4 feb. 13:30Uccle Sport U16B-1 - Leuven U16B-1Wellington - Indoor
    4 feb. 13:30Beerschot U10G-1 - Leuven U10G-1Heilig-Hartinstituut
    4 feb. 13:30Dragons U19B-1 - Leuven U19B-1Marienborgh
    4 feb. 14:00Blue Lions U14B-2 - Leuven U14B-5De Nayer KUL
    4 feb. 14:30Leuven U10G-1 - Mechelse U10G-1Heilig-Hartinstituut
    4 feb. 14:30Leuven U19B-1 - Old Club U19B-1Marienborgh
    4 feb. 14:30Hoegaarden U14B-1 - Leuven U14B-2De Hoogt
    4 feb. 14:30Gantoise U11G-1 - Leuven U11G-1Heiveld
    4 feb. 15:00Leuven U14B-3 - Rasante U14B-2Ter Linde
    4 feb. 15:00Leuven U14B-4 - Stix U14B-2De Nayer KUL
    4 feb. 15:30Leuven U19B-2 - Leopold U19B-2IHAM
    4 feb. 16:00Leuven U14B-5 - Leuven U14B-4De Nayer KUL
    4 feb. 16:00Parc U14B-3 - Leuven U14B-3Ter Linde
    4 feb. 16:30Leuven U14B-2 - Taxandria U14B-1De Hoogt
    4 feb. 16:30Leuven U11G-1 - Mechelse U11G-1Heiveld
    4 feb. 16:30Oree U19B-3 - Leuven U19B-2IHAM
    4 feb. 16:30Hoegaarden U16B-1 - Leuven U16B-2VIA Tienen
    4 feb. 18:30Leuven U16B-2 - Louvain-La-Neuve U16B-1VIA Tienen
    5 feb. 08:30Leuven U10B-2 - Merode U10B-1Heilig-Hartinstituut
    5 feb. 08:30Hoegaarden U9B-1 - Leuven U9B-2VIA Tienen
    5 feb. 09:30Leuven U9B-2 - Mechelse U9B-1VIA Tienen
    5 feb. 09:30Old Club U8B-1 - Leuven U8B-1Old Club Liรจge - Indoor