Bestuur

Je kan het KHC Leuven bestuur bereiken via de informatiesnelweg op info@khcl.be, of uiteraard ook per post: Hertogstraat 203, 3001 Heverlee.

De leden van ons bestuur zijn:

Christophe De Clerck

voorzitter

christophe.khcl@gmail.com

0475 92 29 15

Renaud Larcier

secretaris

secretariaat@khcl.be

0475 60 01 48

Roel Soetens

penningmeester

financien@khcl.be

0473 54 27 05

Gilles Van Lembergen

verantwoordelijke Sportief Comité Tophockey

gilles.van.lembergen@headoffice.be

0475 58 03 39

Laurent Jacquet

verantwoordelijke Sportief Comité Senioren

laurentjacquet@gmail.com

0476 22 45 70

Thierry Renaer

verantwoordelijke Sportief Comité Jeugd

threnaer@hotmail.com

0498 93 39 13

Eric Delforge

verantwoordelijke sportieve omkadering

eric.delforge@mayekawa.eu

0479 80 83 99

Peter Vanneck

events

peter.vanneck@gmail.com

0496 71 01 84

Karl Vandebroek

bar en keuken

karl.vandebroek@telenet.be

0486 13 64 63

Sofie Mergeay

bar en keuken

smergeay@gmail.com

0498 58 66 88